O nas

Image

Biuro PROKONCEPT powstało z pasji do pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz własnościowych i inwestycyjnych oraz profesjonalnych wizualizacjach. Zapewniamy fachową obsługę oraz terminowość. Dzięki specjalistycznym programom graficznym tworzymy projekty na bardzo wysokim poziomie, co pozwala klientom zwizualizować sobie ich wymarzone wnętrze. W naszej pracy koncentrujemy się na współpracy z klientem, dzięki czemu każdy projekt jest wyjątkowy i dostosowany do potrzeb użytkownika. Projektujemy zdalnie na terenie całej Polski oraz stacjonarnie na terenie województwa świętokrzyskiego.

Image

mgr inż. arch. Dagmara Grochulska

Można określić mnie jako perfekcjonistkę, która do projektowania podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Jestem miłośniczką stylu modern classic w różnych wydaniach. Jako artystyczna dusza uwielbiam sztukę i zawsze staram się nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Image

mgr inż. arch. Izabela Krzemień

Projektowanie i aranżacja wnętrz jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją. Jestem miłośniczką dbałości o detale, która pochyla się nad najdrobniejszymi szczegółami.  Przywiązuję dużą wagę do funkcjonalności wnętrza, tak by jak najlepiej służyło użytkownikowi.